OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 17.04.2022 r.

1. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną.

2. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom za ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego”. Zebrano i złożono razem 2932,20 zł. Dziękujemy również za ofiary indywidualne na potrzeby parafialne w kwocie 300 zł. i za ofiary złożone przy poświęceniu pokarmów na ul. Lakowej i Gościnnej.

3. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie „Grobu Pańskiego” i „Ołtarza przechowania” p. Waldemarowi Krupińskiemu i tym, którzy im pomagali: Sławomirowi Szklarzyk i Longinie Głowackiej. Dziękujemy p. Annie Dryfik za udekorowanie „Grobu Pańskiego”, ołtarza przechowania i kościoła kwiatami i za przygotowanie i wymianę obrusów, Rafałowi i Kubie Cymer, Annie i Beniaminowi Dyndał za pomoc, oraz wszystkim, którzy na różne sposoby pomagali.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i uświetnili Triduum Paschalne i Zmartwychwstanie Pańskie: p. Szafarzom, Służbie Liturgicznej, chórowi z p. Organistką, Żywemu Różańcowi, asyście, obu strażom pożarnym za wartę, PRD oraz wszystkim uczestnikom świętych obrzędów.

5. Dziś i w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.30. Po południu Mszy św. nie będzie. Jutro taca na KUL.

6. We wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, a kancelaria czynna będzie tylko po południu.

7. W piątek można spożywać pokarmy mięsne.

8. Najbliższa niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego, a zarazem „Dniem Dobra”. Po Mszach św. będą zbierane do puszki ofiary na „ Archidiecezjalny Fundusz Charytatywny”. Po Mszy św. o g. 9.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i o godz. 17.00 Msza św.

9. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela

10. Bóg zapłać 7 osobom za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy kolejnych mieszkańców ul. Lakowej do skrzyżowania z ul. Busolową. Obie strony.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Gajowczyk-Sneka l. 81 z ul. Lakowej i śp. Danielę Siwiak l 89 z ul. Miętowej. Wieczny odpoczynek…