OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.02.2019 r.

  1. Dziś taca inwestycyjna, a po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc domom z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych w naszej Archidiecezji, które prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Charytatywne „Betel”.
  2. Przypominamy, że w trakcie mszy św. o godz. 11.30 udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych i będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi od godz. 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę roczne sprawozdanie duszpastersko-materialne za rok 2018.
  4. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.
  5. Bóg zapłać 3 osobom z ul. Powstańców Warszawy za sprzątanie kościoła i ofiarę w kwocie 60 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców z ul. Powstańców Warszawy do końca obie strony i blok 144.
  6. Kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu mszy św. porannej lub nabożeństwa i po zakończeniu mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 17.30 do 18.00.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zofię Ociesa l. 84 z ul. Czajkowskiego, Annę Kromołowską l. 88 z ul. Leśnej, Józefa Broncel l. 67 z ul. Rydla i Janinę Nalewajka l. 79 z ul. Lustrzanej. Wieczny odpoczynek….