INTENCJE MSZY ŚW. 03/02/2019 – 10/02/2019

Niedziela 3 lutego 2019  IV Niedziela Zwykła

8:00 + Henryka Gędek 13 r.śm.
9:30 + Anastazję, Pawła Dziubczyków, Mariannę, Kazimierza Gajczyk, Jerzego, Helenę, Stanisława Eljasińskich oraz zm. z rodz. Eljasińskich, Dziubczyków, Jamrozińskich i Rejmanów.
11:30 O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Klaudii Anzorge z racji 1 rocz. ur.
17:00 + Władysławę, Józefa, Czesława, Stanisława Mazurów.
+ Bogdana Brącel i rodziców.+ Mirosławę Miedzińską od brata Janusza z rodz.
+ Michała Walendzik od kolegi Jerzego z rodz.
+ Mariannę Dudę od syna Andrzeja z żoną.

Poniedziałek 4 lutego 2019

8:00 + Halinę Kożuch.
17:00 + Jana Bieniek od syna Krzysztofa z żoną

Wtorek 5 lutego 2019

8:00 + Helenę Siemiatowską od chrześnicy Barbary z rodziną
17:00 + Longina Kleć od siostry Janiny Majchrzyk z rodz.

Środa 6 lutego 2019

8:00 + Dariusza Polaczkiewicza – od mamy i rodzeństwa z rodzinami
17:00 + Wiesławę Jończyk od męża

Czwartek 7 lutego 2019

8:00 + Stanisławę Postawa od rodz. Kwećka i Ligęza z Borowej
17:00 + Alfredę Sosna od Piotra Głogowskiego

Piątek 8 lutego 2019

8:00 + Wiesława Poroszewskiego od Urszuli Musialak z rodziną
17:00 + Jana Bieniek od wnuczki Aleksandry z rodziną

Sobota 9 lutego 2019

8:00 + Wojciecha 5 r.śm., Henryka Szymanków, Kazimierę, Józefa Cupków, Paulinę Brondel.
17:00 + Krystynę Tanasiewicz 1 r.śm., Stanisława i Zygmunta Tanasiewicz.

Niedziela 10 lutego 2019  V Niedziela Zwykła

8:00 + Mieczysławę, Jana, Henryka Kąsiel, Annę, Jana Glińskich, Andrzeja Kowalczyka.
9:30 + Zdzisławę Jeziorską 3 r.śm.
11:30 O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki Goliniewskiej w 18 r. ur. od rodziców i siostry.
17:00 + Stanisławę Ciekot 5 r.śm.

+ Mirosławę Miedzińską od sąsiadów z ul. Wopistów 2/6

+ Mariannę Dudę od wnuka Arkadiusza z żoną.

+ Bonifacego Starczewskiego od uczest. pog.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA  ’03.02.2019 r.

1. Dziś po mszy św. o godz. 9:30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  3. W Piątek 08 lutego przeżywać będziemy V Międzynarodowy Dzień Modlitwy i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi. W tym dniu módlmy się szczególnie, aby Miłosierny Bóg dał opamiętanie i łaskę nawrócenia osobom trudniącym się handlem ludźmi, uprawiającym turystykę seksualną oraz wszystkim szerzącym cywilizację śmierci. (zob. http://www.siecbakhita.com/)
  4. W imieniu Ks. Proboszcza składam serdeczne podziękowanie za uprzątnięcie z kościoła choinek i dekoracji bożonarodzeniowej następującym osobom: p. Kościelnemu Jerzemu Wysockiemu wraz z małżonką i synami Kacprem i Franciszkiem, p. Longinie Głowackiej, p. Katarzynie Piątkowskiej i synowi Konradowi, p. Dorocie Anders, p. Pawłowi Woźniakowi, p. Mirosławowi Gospodarek, p. Sławomirowi Szklarzyk, p. Rafałowi Cymer, oraz lektorom: Michałowi Pituła, Hubertowi Zawada i Konradowi Cuglewskiemu.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone przy odwiedzaniu chorych w I piątek miesiąca. Chorzy złożyli ofiarę w wysokości 830 zł.
  6. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”
  7. Bóg zapłać siedmiu osobom z ul. Powstańców Warszawy za posprzątanie naszej świątyni oraz za kwiaty i ofiarę złożoną na utrzymanie kościoła w kwocie 54 zł. Bóg zapłać p. Cecylii Kita z ul. Powstańców Warszawy za ofiarę na kościół w wysokości 50 zł. Na sobotę do sprzątania naszej świątyni, zapraszam w imieniu Ks. Proboszcza, mieszkańców ul. Powstańców Warszawy do numeru 110 – obie strony.
  8. Kancelaria parafialna czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu mszy św. porannej, czyli około godz. 08:30 oraz po zakończeniu mszy św. wieczornej od godz. ok. 17:30 do 18:00. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer podany przy kancelarii.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. † Bonifacego Starczewskiego l. 68 z ul. Nieduża oraz śp. † Lidię Kościelniak l. 90 z ul. Wopistów. Wieczny odpoczynek…