OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2017 r.

1. Dziś po mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VII Szkoły Podstawowej.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek przed mszą św. poranną i po południu od godz. 16.30. Do chorych pojedziemy w umówionych godzinach. Dzieci odprawiające I piątki miesiąca zostają po spowiedzi na mszę św. Przypominamy, że istotą I piątku jest przyjęcie Komunii św.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu. Po mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Również w przyszłą niedzielę na pierwszej mszy św. będą poświęcone opłatki wigilijne. Bardzo proszę osoby, które mogłyby pomóc w rozprowadzaniu opłatków o odebranie opłatków i list w zakrystii. Opłatki będą również do nabycia w zakrystii. Nie określamy kwoty, bo to ma być ofiara a nie zapłata za opłatek. Ofiary, które zostaną złożone są przeznaczone na rzecz parafii.

Będą też do kupienia świece wigilijne małe po 6 zł. i duże po 12 zł.

1. Cieszymy się naszym chórem parafialnym, który uświetnia uroczystości parafialne i nie tylko, bo robi to profesjonalnie. Profesjonalnie też nagrał płytę z kolędami. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć płytę, która pomoże nam jeszcze lepiej przeżyć Święta Bożego Narodzenia, może być też prezentem dla bliskich. Cena płyty tylko 10 zł.

1. Zbliża się czas naszych rekolekcji adwentowych, które odbędą się w dniach 10 – 12 grudnia. O szczegółach w przyszłą niedzielę.

1. Boże Narodzenie już blisko, dlatego myślimy już o choinkach do kościoła. Gdyby Ktoś miał do ofiarowania choinkę lub choinki prosimy o informacje.

1. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Moje Pismo Tęcza”.

1. Bóg zapłać 1 osobie ul. Czajkowskiego 2 za sprzątanie kościoła. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego bloki 4 i 6.