OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2022 r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną. Wspominamy też św. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. W środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W tym dniu odbywać się będzie dekanalna pielgrzymka chorych. Nasz dekanat pielgrzymuje jak w latach poprzednich do par. św. Wojciecha, na godz. 11.00. Zapraszamy do udziału. Ks. Proboszcz może zabrać 4 osoby. Chętne osoby proszę o zgłoszenie się w zakrystii.

3. Zgodnie z zapowiedzią, kandydaci do bierzmowania będą mieli indywidualne spotkania, celem zaliczenia poprzedniego roku. Kandydaci przychodzą na spotkanie z indeksami. Zaliczenie dotyczy uczestnictwa w Mszach św., nabożeństwach i spotkaniach. Porządek następujący: wtorek o godz. 17.00 kl. VIII a, 17.30 kl. VIII b i c. Czwartek o godz. 17.00 kl. VII. W uzasadnionych wypadkach termin uzgadniamy indywidualnie. Obecność obowiązkowa.

4. W piątek wspomnienie św. O. Pio.

5. Odpust parafialny św. Teresy od Dzieciątka Jezus planowany jest na 2 października. Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył były wikariusz tej parafii Ks. Marek Jelonek obecny proboszcz w Czarnożyłach koło Wielunia.

6. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

7. Bóg zapłać następującym osobom z ul. Powstańców W-wy: Annie i Mateuszowi Dyndał, Dorocie Miklis, Ewelinie, Lenie i Miłoszowi Karlińskim, Annie Fogel i Elżbiecie Pęczek za sprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę w kwocie 30 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Powstańców W-wy do nr 86. Obie strony.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zdzisława Zasadę l. 87 z ul. Chłopskiej. Wieczny odpoczynek…