OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2022 r.

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 9.30 i 11.30. Poświęcenie ziół i kwiatów na wszystkich Mszach św. W tym dniu przypada też 102 rocznica „Bitwy Warszawskiej” (1920) i Święto Wojska Polskiego.

2. Od 17 sierpnia rozpoczyna się na Jasnej Górze Nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Nasza parafia ma wyznaczony termin uczestnictwa w dniu 23 sierpnia o godz. 18.30.

3. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą powierzyć w tej modlitwie Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

4. W przyszłą niedzielę wypada taca inwestycyjna.

5. Na cmentarzu została założona kostka brukowa w miejscu gdzie znajdują się pojemniki na śmieci i na kawałkach chodnika. Cena tej inwestycji to 14 500,00 zł.

7. Bóg zapłać paniom Aleksandrze Tyrała i Magdalenie Bugara z ul. Wopistów za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Wopistów bloki: 5, 6, 7 i 8.

8. Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy chętnych na naszą pieszą pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Skalika l. 90 z ul. Leśnej. Wieczny odpoczynek ……