OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCY 22.05.2022 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. Po południu Msza św. i nabożeństwo majowe. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach majowych w najbliższym czasie.

2. W dniach 23 – 25 maja obchodzimy dni modlitw o urodzaje i modlimy się za kraje głodujące.

3. W czwartek Dzień Matki. Pamiętajmy o naszych mamach i otoczmy je modlitwą. Dla żyjących prośmy o błogosławieństwo Boże a dla zmarłych o dar nieba.

4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę inwestycyjną. Złożono 3229,20 zł. Dziękuję również rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza w kwocie 2000 zł., a dzieciom komunijnym za ofiary dla dzieci misji.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i nasza gazetka parafialna „ Róża św. Teresy”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 1.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Zeler l. 95 z ul. Czajkowskiego i śp. Mariana Ściebior  l. 87 z ul. Lodowej. Wieczny odpoczynek…..