OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022 r.

1. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną. Bóg zapłać za ofiary. Na Mszy św. o godz. 11.30 I Komunia św. dzieci, a po południu Msza św. i nabożeństwo majowe.

2. Jutro święto św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika patrona Polski.

3. W „Białym Tygodniu” dzieci przychodzą w strojach komunijnych na Mszę św. i nabożeństwo, o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców, rodzeństwo i najbliższych. W tym roku z racji Kongresu Eucharystycznego spotkanie dzieci komunijnych z całej archidiecezji na Jasnej Górze będzie miało miejsce 11 czerwca przed szczytem klasztoru. Początek o godzinie 10.30. O wydarzeniu przypomnimy i podamy program.

4. Dzieci rocznicowe przychodzą na spotkanie przygotowujące do rocznicy we wtorek i czwartek o godz. 16.00.

5. W piątek na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia wszystkich, którzy chcą powierzyć w tej modlitwie Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

6. W sobotę spowiedź dzieci rocznicowych, rodziców i bliskich od godz. 17.00.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św.

8. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach majowych.

9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafialne w kwocie 120 zł.

10. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” „Moje Pismo Tęcza” i nasza gazetka parafialna „ Róża św. Teresy”.

11. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i otoczenia, rodzicom dzieci komunijnych. Na sobotę zapraszamy rodziców dzieci rocznicowych.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Palacz l. 84 z ul. Powstańców Warszawy. Wieczny odpoczynek…..