INTENCJE MSZY ŚW. 08/05/2022 – 15/05/2022

Niedziela 08/05/2022 IV Niedziela Wielkanocna

08:00

1) + Krystynę Leśniczek
2) + Czesława Marczyka – greg. 5
09:30

+ Bożenę, Stanisława Urbańskich, Stanisławę, Zygmunta Jończyków z racji imienin od Joanny i Agnieszki z rodzinami
11:30

   O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Pawła Stryjewskiego z racji 28 urodzin
17:00












+ Weronikę Grzybowską od sąsiadów z ul. Powstańców Warszawy 144
+ Adama Kukułę uczest. pog.
+ Lucynę r.śm., Bronisława, Lecha, Mariusza Jachymskich
+ Monikę Leśniczek od ucz. pog.
+ Reginę Leszczyńską od chrześniaka Andrzeja z rodz.
+ Henrykę Kott od rodz. Płatków
+ Jana Wawrzyńczaka od teściowej
+ Mariana Boreckiego od szwagra Michała Radzioch
+ Mariannę, Stanisława Brondel, Krystynę, Zdzisława Madejskich
+ Wandę Cherlik, Stanisławę Palacz
+ Stanisława 2 r.śm. i Helenę Królikowskich od córki Jolanty z rodz.
+ Stefana, Józefę, Konstantego Grzesiaków, Mariannę, Andrzeja Bucior, Bogusława Marecik

Poniedziałek 09/05/2022 

08:00 + Barbarę Zembik od bratowej Haliny Zębik
18:00 + Czesława Marczyka – greg. 6

Wtorek 10/05/2022 

08:00

1) + Czesława Marczyka – greg. 7
2) + Helenę Gajowczyk-Sneka od Edyty i Sylwii
18:00 + Czesława Fajer od wnuka Jarosława z żoną i synem

Środa 11/05/2022 

08:00
+ Bolesława r.śm., Weronikę, Reginę, Mariannę Gendek i zm. z rodz. Szwedów
18:00 + Czesława Marczyka – greg. 8

Czwartek 12/05/2022 

08:00 + Czesława Marczyka – greg. 9
18:00 + Weronikę Grzybowską od córki Barbary z mężem

Piątek 13/05/2022 

08:00 + Adama Kukułę od Orkiestry Dętej OSP Dźbów
18:00 + Czesława Marczyka – greg. 10

Sobota 14/05/2022 

08:00 + Czesława Marczyka – greg. 11
17:00

   Boże O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Huberta z racji 18 urodzin.
18:00 + Marię Płomińską od córki Renaty z mężem Grzegorzem

Niedziela 15/05/2022 V Niedziela Wielkanocna

08:00

1) + Weronikę Bielas 17 r. śm. od córki Henryki z rodz.
2) + Czesława Marczyka – greg. 12
09:30 + Halinę Grzyb 14 r. śm.
11:30    W intencji dzieci I komunijnych
17:00








+ Bolesława Goliniewskiego w 3 r.śm. od żony
+ Adama Kukułę od szwagra Andrzeja z żoną Danutą
+ Longina Sobczyka od brata Zdzisława z rodz.
+ Reginę Leszczyńską od Alicji Zembik z rodz.
+ Stanisława 32 r.śm., Irenę Kott, Teodozję, Augusta Kott, Pawła, Zofię Kromołowskich, Bronisława, Wiesławę Kluba, Danielę Glińską
+ Henrykę Kott od chrześnicy Jadzi z rodz.
+ Jana Wawrzyńczaka od Kamila Pijet
+ Krystynę Nabiałczyk 3 r.śm. od córki Wioletty i synów Dariusza i Piotra