OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08.05.2022 r.

1. Obecna niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, nie zapominając o tych, którzy już odpowiedzieli na wezwanie Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 9.30 comiesięczne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski przeniesiona z niedzieli.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w kościele w środę i czwartek o godz. 16.30. Prosimy rodziców by nie opuszczać tych spotkań.

4. W piątek 13 maja o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej, po nim Msza św. Od godz. 19.15. Spowiedź dla dzieci komunijnych, ich rodziców, chrzestnych i najbliższych. Będą zaproszeni księża.

5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Na Mszy św. o godz. 11.30 I Komunia św. dzieci. Bardzo proszę osoby niezwiązane z dziećmi komunijnymi o wybranie innych Mszy św.

6. Rocznica I Komunii św. planowana jest na 22 maja o godz. 11.30. Pierwsza próba przed rocznicą w najbliższy wtorek o godz. 16.30 w kościele.

7. Bóg zapłać za ofiarę indywidualną w kwocie 100 zł.

8. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Moje Pismo Tęcza”

9. Nikt z ul. Żywopłotowej, Mirtowej i Ozonowej nie przyszedł do sprzątania kościoła. W tym tygodniu sprzątają rodzice dzieci komunijnych.

10. Zapowiedzi przedślubne wywieszone są w kruchcie kościoła.