OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.02.2022 r.

1.  Dziś po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na pomoc domom z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi, które prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Charytatywne „Betel”, a o godz. 11.30 odprawimy Mszę św. w intencji osób chorych i starszych oraz tych, którzy się nimi opiekują i udzielimy sakramentu chorych. Spowiedź dla chorych od godz. 11.00.

2. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 08.00. Zapraszamy do udziału.

3. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na tacę inwestycyjną.

4. Trwają przygotowania do Synodu, również nasza parafia włącza się w te przygotowania poprzez ankietę. Ankiety są wyłożone w kruchcie kościoła, stąd prośba, by jak najwięcej parafian zaangażowało się w ich wypełnienie. Ankiety można oddać w parafii lub wysłać do Zespołu Synodalnego do 31.03.2022 r. Ankiety są anonimowe.

5. Bóg zapłać za 3 ofiary kolędowe na w kwocie 200 zł.

7. Bóg zapłać 6 osobom z ul. Chłopskiej za sprzątanie kościoła, za kwiaty i za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Lakowej od początku do nr 50 – obie strony.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Leszczyńską l. 93 z ul. Lakowej. Wieczny odpoczynek….

9. Kancelaria parafialna jest czynna w następującym porządku: wtorek i piątek zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. W środy kancelaria jest nieczynna.