OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA 23.01.2022 r.

1. Dziś obchodzimy w Kościele Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka.

2. We wtorek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

3. W środę Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiarę na tacę inwestycyjną, która wyniosła 2593 zł. Dziękujemy również za ofiarę indywidualną w kwocie 100 zł.

6. Do nabycia jest tygodnik katolicki „Niedziela”.

7. Informujemy rodziców, że 2 lutego dzieci komunijne będą miały poświęcone świece i książeczki. Prosimy o przygotowanie.

8. Bóg zapłać Bernadecie i Franciszkowi Wysockim z ul. Świerkowej za przygotowanie kościoła i obejścia na dzisiejszą niedzielę i ofiarodawcą za ofiarę w kwocie 90 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy kolejnych mieszkańców z ul. Leśnej do nr 170, obie strony.

9. Na kolędę do rodzin, które nas zaprosiły z ul. Chłopskiej, Wopistów i Drzymały pójdziemy we wtorek od godz. 16.00. To są ostatnie rodziny, które nas zaprosiły, dlatego kończymy kolędę.

10. Przypominamy, że do końca miesiąca stycznia kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej. W sprawach pilnych prosimy dzwonić na numer 505 820 600.

11. W 27 stycznia do godz. 10.00 odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci, nie później, gdyż jest to godzina odbioru. Zużyty sprzęt składamy przy budynku gospodarczym obok garaży (nie na wjeździe do garaży). Ulotki i plakat z informacją w kruchcie kościoła.

12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Kaczmarek

l. 92 z ul. Wopistów. Wieczny odpoczynek…..