OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022 r.

1. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. 17 stycznia w Kościele w Polsce przypada Dzień Judaizmu a od 18 – 25 stycznia trwał będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. W piątek na godz. 8.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia wszystkich, którzy chcą powierzyć w tej modlitwie Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

4. W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

5. Przyszła niedziela została ustanowiona przez Papieża Franciszka Niedzielą Słowa Bożego.

6. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji kolędy indywidualnej na potrzeby kościoła. O szczegółach po zakończeniu kolędy.

8. Bóg zapłać 9 osobom z ul. Leśnej za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 110 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Leśnej do nr 140 -obie strony i ul. Świerkowej.

9. W styczniu kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer 505 820 600