OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 09.01.2022 r.

1. Dziś kończy się okres Narodzenia Pańskiego, ale kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego, do święta Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży klas szóstych i siódmych przygotowujących się do bierzmowania.

2. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

3. Składamy serdeczne podziękowanie za obecność, wszystkim rodzinom i osobom, które uczestniczyły we wspólnym kolędowaniu w kościele. Dziękujemy również za ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby kościoła. O szczegółach po zakończeniu kolędy.

4. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

5. Bóg zapłać 6 osobom z ul. Leśnej za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 130 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Leśnej do nr 120. Obie strony.

6. W styczniu kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer 505 820 600.

7. Przypominamy, że kolędę indywidualną można zgłaszać jeszcze dzisiaj. O wizycie kolędowej rodzin, które nas zaprosiły powiadomimy indywidualnie, jeśli termin nie został ustalony wcześniej.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Monikę Leśniczek l. 86 z ul. Powstańców Warszawy. Wieczny odpoczynek….