OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 02.01.2022 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek od godz. 15.30 kolęda na ul. Czajkowskiego 1 u rodzin, które nas zaprosiły. Inne osoby powiadomimy indywidualnie.

3. Zapraszamy na nabożeństwo kolędowe, które odbędą się 4 stycznia o godz. 18.00 (wtorek) dla parafian z ul. Rzecznej, Powstańców Warszawy i przyległych ulic, ul. Gościnnej, Karpackiej i ulic w pobliżu, oraz Żywopłotowej, Lotosu i Przyjemnej. Ze względu na niską frekwencje odbędzie się jedno nabożeństwo, nie jak było planowane dwa.

Z wizytą kolędową związane są ofiary na potrzeby kościoła. Będzie możliwość złożenia ich w kościele, podczas wizyt indywidualnych lub wpłacenia na konto parafialne nr 48 1030 0019 0109 8530 0030 9562.

Przypominamy, że kolędę indywidualną można zgłaszać do 10 stycznia.

W blokach można zorganizować się, czy to klatkami, czy też chętni z całego bloku. Tak będzie najprościej.

4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcenie kadzidła i kredy. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek przed Mszą św. poranną i po południu od godz. 16.30. Dzieci odprawiające I piątki miesiąca zostają po spowiedzi na Mszę św. Do zgłoszonych chorych pojedziemy w piątek od godz. 9.30.

6. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży klas szóstych i siódmych przygotowujących się do bierzmowania.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone przy nabywaniu opłatków. Złożono 6.247 zł. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy je rozprowadzali.

9. Bóg zapłać Katarzynie i Konradowi Piątkowskim z ul. Leśnej za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Leśnej do nr 100. Obie strony.

10. W styczniu kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek ( z wyjątkiem świąt ) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer 505 820 600