OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 02.01.2022 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek od godz. 15.30 kolęda na ul. Czajkowskiego 1 u rodzin, które nas zaprosiły. Inne osoby powiadomimy indywidualnie.

3. Zapraszamy na nabożeństwo kolędowe, które odbędą się 4 stycznia o godz. 18.00 (wtorek) dla parafian z ul. Rzecznej, Powstańców Warszawy i przyległych ulic, ul. Gościnnej, Karpackiej i ulic w pobliżu, oraz Żywopłotowej, Lotosu i Przyjemnej. Ze względu na niską frekwencje odbędzie się jedno nabożeństwo, nie jak było planowane dwa.                                            

    Z wizytą kolędową związane są ofiary na potrzeby kościoła. Będzie możliwość złożenia ich w kościele, podczas wizyt indywidualnych lub wpłacenia na konto parafialne nr 48 1030 0019 0109 8530 0030 9562. 

Przypominamy, że kolędę indywidualną można zgłaszać do 10 stycznia.

W blokach można zorganizować się, czy to klatkami, czy też chętni z całego bloku. Tak będzie najprościej.

4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w porządku niedzielnym. Poświęcenie kadzidła i kredy. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek przed Mszą św. poranną i po południu od godz. 16.30. Dzieci odprawiające I piątki miesiąca zostają po spowiedzi na Mszę św. Do zgłoszonych chorych pojedziemy w piątek od godz. 9.30.

6. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży klas szóstych i siódmych przygotowujących się do bierzmowania.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone przy nabywaniu opłatków. Złożono 6.247 zł. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy je rozprowadzali.

8. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

9. Bóg zapłać Katarzynie i Konradowi Piątkowskim z ul. Leśnej za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Leśnej do nr 100. Obie strony.

10. W styczniu kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek ( z wyjątkiem świąt ) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej. W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer 505 820 600