OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08.2021 r.

1. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pamiętali o moich imieninach.  Dziękuję za modlitwy, życzenia – w różnej formie, kwiaty i za wszelkie dobro, którego doświadczam.

2. Dziś po Mszach św., zgodnie z zapowiedzią, zbiórka na rzecz poszkodowanych wskutek nawałnic i powodzi, a po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Zapraszam.

4. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. w piątek i sobotę o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Spowiedź przed Mszą św. poranną i od godz. 17.30.Do chorych pojedziemy na życzenie zainteresowanych.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone na pojazdy dla misjonarzy podczas poświęcenia pojazdów. Złożono 1952 zł. i za ofiarę indywidualną w kwocie 500 zł.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła 2 osobom z ul. Rydla 9 i za ofiarę w kwocie 40 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego bloki 1 i 2.

8. Sąsiednia parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 23 -30.11.2021 r. Cena 3490 zł/os. Zainteresowanych proszę o kontakt i wtedy udostępnię szczegółowy program. Plakat w gablotce.

___________________________________________________________________

W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. są odprawiane w następującym porządku:

poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Mogą zdarzyć się dodatkowe Msze św. Będziemy je zapowiadać.                                       W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku:

Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.