OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021 r.

1. Dziś po Mszach św. poświęcenie pojazdów i zbiórka na pojazdy dla misjonarzy. Każdy z kierowców w czasie poświęcenia swojego pojazdu stoi przy nim i wtedy otrzyma pamiątkę ze św. Krzysztofem i może złożyć ofiarę. Dziś również Ksiądz Arcybiskup Wacław DEPO, Metropolita Częstochowski, zaprasza do wspólnej modlitwy za poszkodowanych i zmarłych wskutek powodzi oraz do ofiarności, która jest wyrazem braterskiej solidarności i miłości.Ofiary na ten cel złożymy w przyszłą niedzielę po Mszach św.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2312 zł. Dziękuję również pewnej rodzinie za ofiarę indywidualną w kwocie 200 zł.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych.

4. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „ Moje Pismo Tęcza”.

5. Nikt z ul. Rydla 6 i 7 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 8, 9 i 11.

W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. odprawiane są w następującym porządku:

poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Mogą zdarzyć się dodatkowe msze św. Będziemy je zapowiadać.

W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku:

Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.