OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021 r.

1. Od dnia dzisiejszego został zwiększony limit uczestników nabożeństw do 75% zajętych miejsc. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Pozostałe wymogi sanitarne nadal obowiązują.

2. Od 1 lipca Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w następującym porządku:

poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Tak będzie do ostatniego dnia sierpnia. W soboty o godz. 18.00 w czasie wakacji będą odprawiane Msze św. z formularza niedzielnego. Będą to Msze św. zbiorowe za zmarłych. Od najbliższej niedzieli nie będzie Mszy św. niedzielnej popołudniowej.

3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, kancelaria będzie nieczynna, a w sobotę święto św. Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.15. Do chorych pojedziemy na prośbę zainteresowanych.

5. W I piątek i I sobotę będą też Msze św. o godz. 8.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ rozpoczął się czas wakacji, pamiętajmy, że wtedy przeważnie jest jeden ksiądz, stąd spowiedź jest możliwa tylko przed Mszą św. w dni powszednie. W niedzielę nie będzie takiej możliwości.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2528,50 zł.

10. Nikt z ul. Żywopłotowej, Mirtowej i Ozonowej nie przyszedł do sprzątania kościoła. Dziękuję Ks. Tadeuszowi za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 1- prosimy nie kupować kwiatów.

11. Informujemy, że w  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna będzie w następującym porządku:

( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku:

Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00. W środy kancelaria będzie nieczynna.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Pęczek l. 83 z ul. Czajkowskiego, śp. Cecylię Strózik l. 74 z Placu Walecznych, śp. Stefanię Zadworną l. 77 z ul. Orkana i śp. Mieczysława Madej l. 90 z ul. Rydla.  Wieczny odpoczynek …