OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20.06.2021 r.

1. Taca z dzisiejszej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Grupa młodsza.

2. W środę Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwach o naszych ojcach, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Andrzeja Przybylskiego. Otoczmy Go naszą modlitwą.

4. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Podziękujemy za ten rok szkolny w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców i opiekunów, by wspólnie podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny, inny niż zwykle i prosić o szczęśliwe wakacje.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za 5 ofiar złożonych w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie 650 zł.

6. Dziękuję Ks. Tadeuszowi i jednej z mam, za przygotowanie„ grilla” dla ministrantów.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

8. Nikt z ul. Listonoszy, Makietowej i Lodowej nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Żywopłotowej, Mirtowej i Ozonowej.

9. Od pierwszej niedzieli lipca nie będzie Mszy św. niedzielnej popołudniowej. Tak będzie do ostatniej niedzieli sierpnia. W niedzielę nie będzie możliwości skorzystania ze spowiedzi, dlatego korzystajmy ze spowiedzi w dni powszednie. Zmieni się także porządek Mszy św. w dni powszednie. W okresie wakacji Msza św. sobotnia wieczorem będzie liturgią niedzielną. Ta Msza św. będzie Mszą św. zbiorową za zmarłych.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mirosława Lamik l. 66 z ul. Rydla. Wieczny odpoczynek