OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021 r.

1. Od dnia dzisiejszego w naszym kościele może być zajęta połowa miejsc. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Pozostałe wymogi sanitarne nadal obowiązują. Mowa między innymi o noszeniu maseczek.  Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Grupa starsza. O godz. 16.30 nabożeństwo fatimskie i po nim Msza św. z litanią do Serca Pana Jezusa. W dniu dzisiejszym przypada również dzień imienin Ks. Bpa Antoniego Długosza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

2. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa odprawiane są po Mszy św. o godz. 8.00 z wyjątkiem czwartków i niedziel. Wtedy po południu. Zapraszamy.

3. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 8.00, z litanią do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą powierzyć Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

4. Z racji „Roku śwJózefa” dnia 19 czerwca będą odprawione Msze św. wotywne o św. Józefie.

5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna, a po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Grupa młodsza. Od tej niedzieli zostaje odwołana dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i święta nakazane.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie 200 zł.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i bezpłatny dodatek dla młodych. Problem polega na tym, że młodzi nie bardzo garną się do czytania (może nie tylko oni) a jest tam wiele ciekawych artykułów. Zachęcamy młodych i nie tylko do zabrania dodatku i przeczytania.

8. Nikt z ul. Karpackiej nie przyszedł do sprzątania kościoła. Znalazły się jednak 2 osoby, które z własnej woli pomogły Ks. Tadeuszowi przygotować kościół na dzisiejszą niedzielę. Bóg zapłać. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Listonoszy, Makietowej i Lodowej.