OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021 r.

1. Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.30. W tym dniu obchodzimy również Święto Konstytucji 3 Maja.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie i w niedzielę odprawiane są po Mszy św. popołudniowej. Zachęcamy do udziału wszystkich parafian, również dzieci.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w kościele. Kl. „a” we wtorek o godz. 16.45, a kl. „b” w środę również o godz. 16.45. Obecność obowiązkowa. Przypominamy również o obowiązku uczestnictwa w Mszach św. niedzielnych.

4. We wtorek wspomnienie św. Floriana patrona strażaków. Obejmujemy ich naszą modlitwą, dziękując za ofiarną służbę.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek przed Mszą św. poranną i po południu od godz. 17.30. Przypominamy dzieciom odprawiającym I piątki miesiąca. Do chorych pojedziemy na wyraźną prośbę.

6. W sobotę przypada Uroczystość św. Stanisława Męczennika głównego patrona Polski.

7. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafialne w kwocie 300 zł.

8. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i nasza gazetka parafialna „ Róża św. Teresy”.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 5 osobom z ul. Cienistej i za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Gościnnej od początku do nr 45. Obie strony. Prosimy nie kupować kwiatów.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesława Chmielarza   l. 66 z ul. Kopalnianej. Wieczny odpoczynek…..