OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021 r.

1. Obecna niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, nie zapominając o tych, którzy już odpowiedzieli na wezwanie Chrystusa.

2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w kościele w dwóch grupach. Kl. „a” we wtorek o godz. 16.45, a kl. „b” w środę również o godz. 16.45. Obecność obowiązkowa. Przypominamy również o obowiązku uczestnictwa w Mszach św. niedzielnych.

3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj wraz z nabożeństwami, które podkreślają naszą pobożność maryjną. Zapraszamy do udziału. W tym dniu przypada I sobota miesiąca. Wyjątkowo nabożeństwo majowe rano. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie i w niedzielę po Mszy św. popołudniowej. Zachęcamy do udziału. Prosimy o odnowienie i udekorowanie kapliczek i krzyży przydrożnych.

4. W niedzielę, 2 maja przypada Dzień Flagi Narodowej. Pamiętajmy o wywieszeniu naszego symbolu narodowego, jako wyrazu naszego patriotyzmu.

5. Zmiana tajemnic różańcowych w maju odbędzie się 3 maja, w uroczystość NMP Królowej Polski, po Mszy św. o godz. 9.30.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w kwocie 2179, 10 zł. i za ofiarę indywidualną w kwocie 100 zł.

8. Nikt z ostatniego odcinka ul. Lakowej nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Cienistej, Busolowej i Niedużej. Prosimy nie kupować kwiatów.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sabinę Sztark l. 92 z ul. Leśnej, śp. Romana Ociesa l. 61 z ul. Czajkowskiego i śp. Stanisławę Oberską l. 91 z ul. Drzymały. Wieczny odpoczynek…..