OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.

1.  Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijnyi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.  Zachęcamy do czytania Pisma św. zawsze, a w obecnym czasie szczególnie.

Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną.

2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w kościele w dwóch grupach. Kl. „a” we wtorek o godz. 16.15, a kl. „b” w środę również o godz. 16.15. Obecność obowiązkowa.

3. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski. Można spożywać pokarmy mięsne.

4. W przyszłą niedzielę – Dobrego Pasterza, obchodzić będziemy światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczniemy kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

6. Bóg zapłać 4 osobom z ul. Lakowej za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 100 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy kolejnych mieszkańców ul. Lakowej od nr 135 do końca. Obie strony. Prosimy nie kupować kwiatów.

7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zbyszka Wiewiórkę l. 58 z ul. Chłopskiej. Wieczny odpoczynek ……