OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2020 r.

1. Z powodu zaostrzeń związanych z pandemią, w naszym kościele może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie około 55 osób. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji.

2. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną.

– Tą niedzielą rozpoczynamy też Tydzień Misyjny pod hasłem „Oto ja poślij mnie”. Cały tydzień modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy, szczególnie na nabożeństwach różańcowych. Zapraszamy.

– Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa starsza).

– W dniu dzisiejszym wspominamy też św. Łukasza patrona służby zdrowia. W tym trudnym dla służby zdrowia okresie, chcemy wyrazić im naszą wdzięczność dzisiejszą modlitwą różańcową.

3. Jutro Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych. Dzień ten jest wyrazem hołdu dla kapłanów, którzy swoją postawą dawali wyraz wierze w Jezusa Chrystusa, ale też męstwu i niezłomnej postawie patriotycznej. Wspominamy też bł. Księdza Jerzego Popiełuszkę.

4. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji Dnia Papieskiego na stypendia dla uzdolnionej młodzieży. Złożono 515 zł.

6. Przyjmujemy wypominki za zmarłych. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła i w zakrystii. Wypominki na każdy okres piszemy na osobnej kartce. W tym roku w związku z decyzją Ks. Arcybiskupa, wynikającą z pandemii, nie będzie procesji na cmentarzu, jak również wspólnej Mszy św. Wypominki jednorazowe czytać będziemy na nabożeństwie za zmarłych w naszym kościele po Mszy św. o godz. 11.30.

8. Bóg zapłać 5 osobom z ul. Drzymały 10 za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 110 zł. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców z ul. Wopistów, bloki 1, 2, 3 i 4.