OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.10.2020 r.

1. Przeżywamy dziś w odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00, pozostałe Msze św. jak w niedzielę.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i starszych. Do tej pory mało osób uczestniczy w nabożeństwach. Nabożeństwa są odprawiane codziennie o godz. 16.30. Postarajmy się przynajmniej raz w październiku uczestniczyć w różańcu. Mówię o tych, którzy nie mają innych zobowiązań.

3. W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

4. W piątek przypada 54 rocznica konsekracji naszego kościoła. Od godz. 16.00 spowiedź dla przygotowujących się do bierzmowania, którzy nie byli jeszcze w tym miesiącu.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski. W tym dniu po Mszach św. będą zbierane do puszek ofiary na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży. Na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcimy różańce dzieciom pierwszokomunijnym, a po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – grupa młodsza (klasy szóste).

6. Bóg zapłać ofiarę indywidualną pewnej osobie w kwocie 200 zł. Dziękujemy za ofiary chorym, których odwiedziliśmy w I piątek. Chorzy złożyli 790 zł.

8. Nikt z ul. Drzymały 3 i 4 nie przyszedł do sprzątania kościoła.

Bóg zapłać 6 osobom z parafii, które odpowiedziały na moją prośbę by przygotować kościół na odpust. Nie życzyły sobie by wymieniać je imiennie. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały 5 i 6.

9. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna po południu o godzinę wcześniej.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Szyję l. 68 z ul. Gościnnej i Mariannę Mysłek l. 76 z ul. Drzymały. Wieczny odpoczynek …