OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020 r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.

2. W poniedziałek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

3.  Przyjmujemy intencje mszalne na rok 2021.

4. Odpust parafialny św. Teresy od Dzieciątka Jezus planowany jest na 4 października. Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.

5. Bóg zapłać za jedną ofiarę przelaną na konto parafii i dwie ofiary indywidualne. Razem 450 zł.

6. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie 2 października na godz. 19.00 na plebanię.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”, „Moje Pismo Tęcza” i nasza gazetka parafialna „ Róża św. Teresy” oraz kalendarze.

8. Bóg zapłać 2 osobom z ul. Czajkowskiego 4 za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 40 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały – bloki 1 i 2.

9. Prośba do wszystkich by śmieci z cmentarza wrzucać do kontenerów. Bardzo proszę by wieńce czy inne wiązanki połamać i dopiero wrzucić do kontenera. To jest nasza wspólna sprawa. My za to płacimy.

10. Rozpoczęliśmy remont dachu od wymiany rynien spustowych. Część została wymieniona, następna część czeka na wymianę. W tym tygodniu ma się rozpocząć malowanie dachu. W dalszej kolejności czekają nas poprawki na wieży i poprawki wewnątrz kościoła, przy ołtarzu Matki Bożej.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Zawieja l. 85, naszą byłą parafiankę. Wieczny odpoczynek…