OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.09.2020 r.

1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Msze św. dla dzieci i młodzieży o godz. 9.30. Prośba, by dzieci i młodzież przychodziły na tę Mszę św., ponieważ jest ona dedykowana dla nich. Dzieci z klas I, II, IV i V będą miały rozdawane kontrolki, klasy III będą miały będą miały indeksy, a klasy od VI – VIII część już ma, część dostanie indeksy przed bierzmowaniem.

2. Od poniedziałku do niedzieli włącznie przeżywać będziemy „Biały Tydzień”. Zapraszam do uczestnictwa nie tylko dzieci i rodziców, ale też najbliższych.

3. We wtorek święto Narodzenia NMP – Matki BożejSiewnej.

4. W środę przypada 14 rocz. sakry biskupiej naszego Arcybiskupa Wacława Depo. Polecajmy Bogu Jego osobę w naszych modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się X Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Po Mszy św. o godz. 9.30 pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas szóstych. Dotyczy to młodzieży uczącej się w naszej szkole i chcących przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii, jak i naszych parafian uczących się w innych szkołach.

Nabożeństwo fatimskie o godz. 16.30 a po nim Msza św.

6. Bóg zapłać za ofiary chorym, których odwiedziliśmy w I piątek. Chorzy złożyli 780 zł.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Moje Pismo Tęcza”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci komunijnych. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego 1 i 2. Prosimy nie kupować kwiatów.

9. Kancelaria parafialna czynna:

wtorek i piątek zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W środy kancelaria będzie nieczynna.