OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.08.2020 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00. Od obecnego tygodnia wieczorna Msza św. sobotnia będzie miała charakter dnia powszedniego.

3. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą miały spotkanie w poniedziałek o godz. 16.30.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W  piątek spowiedź rano przed Mszą św., a po południu (szczególnie dla dzieci i młodzieży rozpoczynających rok szkolny) od godz. 17.00 i o godz. 19.15 dla dzieci, rodziców dzieci komunijnych i bliskich.

Do chorych pojedziemy od godz. 9.30.

5. Kończy się wakacyjna przerwa, a od wtorku rozpoczyna się nowy rok szkolny, dlatego chcemy przede wszystkim podziękować Panu Bogu za czas wakacji i prosić Go o błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Św., oraz potrzebne łaski na nowy rok szkolny. W tym roku wyjątkowo uczynimy to w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Poświęcimy też pierwszoklasistom tornistry i przybory szkolne. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, opiekunów i Grono Pedagogiczne. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 I Komunia św. Prosimy osoby niezwiązane z dziećmi komunijnymi o wybranie innej Mszy św. Chodzi również o warunki sanitarne.

6. Składam serdeczne Bóg zapłać za 3 ofiary indywidualne w kwocie 250 zł.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i kalendarze ścienne na 2021 rok z Ojcem Św. Janem Pawłem II lub z Prymasem Wyszyńskim.

Cena 4 zł.

8. Bóg zapłać za gruntowne posprzątanie kościoła i otoczenia rodzicom dzieci komunijnych. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy wyznaczonych rodziców dzieci komunijnych.

9. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku w następującym porządku: wtorek i piątek zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

W środy kancelaria będzie nieczynna.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mieczysławę Ciekot l. 85 z ul. Lotosu. Wieczny odpoczynek…..