OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23.08.2020 r.

1. Na dziś nasza parafia ma wyznaczony termin uczestnictwa w  Nowennie na Jasnej Górze na godz. 18.30. Bardzo serdecznie prosimy parafian o uczestnictwo. Dojazd we własnym zakresie.

2. We wtorek o godz. 17.30 w kościele, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. a dla rodziców w salce nad zakrystią.

3. W wigilię uroczystości NMP Częstochowskiej 25 sierpnia Ks. Abp. zaprasza na uroczyste nieszpory do Bazyliki Archikatedralnej na godz. 17.00, a po nich na procesję maryjną z Katedry na Jasną Górę. Msza św. przed Szczytem Jasnogórskim zakończy wigilijne nabożeństwo.

4. W środę 26 sierpnia przeżywać będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej patronki naszej archidiecezji. Ten dzień jest dniem odpustu w całej naszej archidiecezji. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 7.45 wyruszy nasza piesza pielgrzymka parafialna na Jasną Górę.

Msze św. w parafii o godz. 8.00 i 18.00.

5. Wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w kwocie 2240 zł. i za ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu w kwocie 900,70 zł.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i kalendarze ścienne na 2021 rok z Ojcem Św. Janem Pawłem II lub z Prymasem Wyszyńskim. Cena 4 zł.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 3 osobom z ul. Rydla 8 i za ofiarę w kwocie 50 zł. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy rodziców dzieci komunijnych.

9. Ponieważ zmieniliśmy termin I Komunii św. na 6 września, stąd zmieniły się godziny zamówionych na tą niedzielę Mszy św. Intencje i godziny Mszy św. po zmianie wywieszone są w kruchcie kościoła.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Dariusza Boreckiego l. 54 z ul. Leśnej. Wieczny odpoczynek ……