OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.08.2020 r.

1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną, a po Mszach św. będą zbierane ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu.

2. Od 17 sierpnia rozpoczyna się na Jasnej Górze Nowenna przed uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Nasza parafia ma wyznaczony termin uczestnictwa na 23 sierpnia na godz. 18.30. Bardzo serdecznie prosimy parafian o uczestnictwo w tej Nowennie na Jasnej Górze. Dojazd we własnym zakresie.

3. We wtorek o godz. 17.30 w kościele, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą powierzyć w tej modlitwie Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za 3 ofiary indywidualne w kwocie 200 zł. i dziękuję p. Leszkowi Ocińskiemu z ul. Leśnej za wykoszenie ogrodu.

6. Bóg zapłać za udekorowanie kościoła na uroczystość Wniebowzięcia NMP.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i kalendarze ścienne na 2021 rok z Ojcem Św. Janem Pawłem II lub z Prymasem Wyszyńskim. Cena 4 zł.

8. Nikt z ul. Rydla 6 i 7 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 8, 9, 11.

9. Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy chętnych na naszą pieszą pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę.

10. Zapowiedzi przedślubne wywieszone są na tablicy ogłoszeń.   ——————————————————————————————-