OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 09.08.2020r.

1. We wtorek o godz. 17.30 w kościele, spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Termin następnego spotkania zostanie podany we wtorek na spotkaniu.

2. Nabożeństwo fatimskie w czwartek po Mszy św. o godz. 8.00. Zapraszam.

3. W sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.30 i 18.00. Poświęcenie ziół i kwiatów na wszystkich Mszach św.

4. W przyszłą niedzielę wypada taca inwestycyjna, a po Mszach św. będą zbierane ofiary na pomoc mieszkańcom Bejrutu.

5. Po Mszy św. będą do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”, i nasza gazetka parafialna „Róża św. Teresy”, oraz kalendarze ścienne na 2021 rok z Ojcem Św. Janem Pawłem II lub z Prymasem Wyszyńskim. Cena 4 zł.

6. Bóg zapłać za ofiary chorym, których odwiedziliśmy w I piątek. Chorzy złożyli 670 zł., ipewnej osobie z ul. Drzymały za ofiarę w kwocie 100 zł.

7. Zbliża się termin naszej parafialnej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę – tj. 26 sierpnia. Zachęcamy do uczestnictwa. Szczegóły podamy w odpowiednim czasie.

8. Nikt z ul. Rydla 4 i 5 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na piątek do sprzątania k-ła zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 6 i 7.

9. Zapowiedzi przedślubne wywieszone są na tablicy ogłoszeń.