OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2020 r.

1. Dziś po mszach św. poświęcenie pojazdów i zbiórka na pojazdy dla misjonarzy. Każdy z kierowców w czasie poświęcenia swojego pojazdu stoi przy nim i wtedy otrzyma pamiątkę ze św. Krzysztofem i może złożyć ofiarę.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2312 zł. Dziękuję również za 1 ofiarę indywidualną w kwocie 100 zł.

3. Sierpieńjest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Postarajmy się podjąć to wezwanie. Więcej na ten temat w przyszłą niedzielę.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych, a po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

6. Zapowiedzi wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „ Moje Pismo Tęcza”.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 8 osobom z ul. Rydla 1 i za kwiaty do ołtarzy. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 2 i 3.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Mazur l. 88 z ul. Czajkowskiego. Wieczny odpoczynek …

W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. są odprawiane w następującym porządku:

poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Mogą zdarzyć się dodatkowe msze św. Będziemy je zapowiadać.

W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku:

Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.