OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.06.2020 r.

1. Dziękuję osobom bierzmowanym za właściwą postawę w czasie bierzmowania, a rodzicom i najbliższym za obecność. Mam nadzieję, że to nie będzie dla bierzmowanych rozstanie z Mszą św. niedzielną i katechezą.

2. Od 1 lipca Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w następującym porządku:

poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

wtorek i czwartek o godz. 8.00.

Tak będzie do ostatniego dnia sierpnia. W soboty o godz. 18.00 w czasie wakacji będą odprawiane msze św. z formularza niedzielnego. Będą to Msze św. zbiorowe za zmarłych. Od najbliższej niedzieli nie będzie Mszy św. niedzielnej popołudniowej.

3. W poniedziałek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, a w piątek święto św. Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.30. Do chorych, którzy są zgłoszeni a nie odwołają odwiedzin do czwartku, pojedziemy od godz. 9.30.

5. W I piątek i I sobotę będą też Msze św. o godz. 8.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ rozpoczął się czas wakacji, pamiętajmy, że wtedy przeważnie jest jeden ksiądz, stąd spowiedź jest możliwa tylko przed Mszą św. w dni powszednie. W niedzielę nie będzie takiej możliwości.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2632 zł.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 6 osobom z ul. Przyjemnej i za ofiarę w kwocie 100 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Karpackiej.

11. Informujemy, że w  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna będzie codziennie od poniedziałku do piątku ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku:

Poniedziałek, piątek po zakończeniu mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

wtorek i czwartek po zakończeniu mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00. W środy kancelaria będzie nieczynna.