OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020 r.

1. Taca z dzisiejszej niedzieli jest tacą inwestycyjną.

2. Jutro o godz. 18.00 Ks. Bp Antoni Długosz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży i młodzieży z par. Nawrócenia św. Pawła. Młodzież wraz ze świadkami gromadzi się w kościele 15 minut wcześniej. Przypominamy o odpowiednim stroju. Zapraszamy na uroczystość rodziców bierzmowanych, najbliższych, P. Organistkę i chór parafialny, Służbę Liturgiczną i chętnych.

3.  We wtorek Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwach o naszych ojcach, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

4. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Andrzeja Przybylskiego. Obejmijmy Go naszą modlitwą.

5. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Podziękujemy za ten rok szkolny w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców i opiekunów, by wspólnie podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny, inny niż zwykle i prosić o szczęśliwe wakacje.

6. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy posprzątali i przygotowali kościół na jutrzejszą uroczystość. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Przyjemnej. Prosimy nie kupować kwiatów.

8. Od pierwszej niedzieli lipca nie będzie Mszy św. niedzielnej popołudniowej. Tak będzie do ostatniej niedzieli sierpnia. Zmieni się także porządek Mszy św. w dni powszednie. W okresie wakacji Msza św. sobotnia wieczorem będzie liturgią niedzielną. Ta Msza św. będzie Mszą św. zbiorową za zmarłych.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Socińską l. 75 z ul. Chłopskiej. Wieczny odpoczynek…