OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.06.2020 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

2. Raz jeszcze składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na procesję „Bożego Ciała”, uświetnili ją, a więc: Straży Pożarnej, chórowi z p. Organistką, Służbie Liturgicznej z panami Szafarzami, paniom z Żywego Różańca, asyście, dziewczynkom sypiącym kwiatki z p. Katechetką i mamami, p. Kościelnemu, parafianom i gościom. Do czwartku włącznie trwa Oktawa Bożego Ciała. W czwartek zakończenie Oktawy, Msza św., procesja z Najświętszym Sakramentem, poświęcenie wianków i błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy. O godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3. W piątek Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne. O godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4. W sobotę o godz. 11.00 spowiedź dla bierzmowanych, świadków bierzmowania i najbliższych.

5. Taca z przyszłej niedzieli będzie tacą inwestycyjną. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za 2 ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie 100 zł.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 6 osobom z ul. Lotosu i za ofiarę w kwocie 100 zł. Na sobotę zapraszamy do sprzątania rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Dekoracja i kwiaty będą sfinansowane ze składek bierzmowanych.

9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Honoratę Kromołowską l. 83 z ul. Lakowej i śp. Zuzannę Rzeczycką l. 91 z ul. Ozonowej. Wieczny odpoczynek…