OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 07.06.2020 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek i wtorek egzamin przed bierzmowaniem. Szczegóły znane są młodzieży.

3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, i 17.00. Po Mszy św. o godz. 9.30 z kazaniem, (nie będzie kazań przy ołtarzach) procesja do czterech ołtarzy. Procesja w tym roku zgodnie z zarządzeniem Ks. Abpa wokół kościoła. Ołtarze w kolejności: I – jak zawsze na parkingu, II – parking na tyłach sklepików – Osiedle, III – drzwi kaplicy cmentarnej – straż i IV przy wejściu na plac kościelny – jak zawsze. Bardzo prosimy Parafian i Straż o przygotowanie ołtarzy. Prośba, by do tych, co zawsze przygotowują ołtarze przyłączyli się inni. Dajmy coś od siebie. Pomagajmy sobie. Prosimy też o dekorację domów i mieszkań, mimo, że procesja nie wychodzi poza obręb kościoła. Zapraszamy na procesję: straż pożarną, chór z p. Organistką, Służbę Liturgiczną, asystę, dziewczynki do sypania kwiatków, parafian i gości. Od piątku do przyszłego czwartku włącznie trwa oktawa Bożego Ciała.

4. W sobotę nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30 i po nim msza św. W tym dniu przypada również dzień imienin Ks. Bpa Antoniego Długosza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

6. Trwają nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy. Nabożeństwa są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. porannej z wyjątkiem czwartków i niedziel. Wtedy po południu.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za 2 ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby parafialne w kwocie 150 zł.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 9 osobom z ul. Gościnnej i za ofiarę w kwocie 100 zł. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Lotosu. Prosimy nie kupować kwiatów.

9. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i nasza gazetka parafialna „Róża św. Teresy”.

10. Kancelaria parafialna czynna jest w miesiącu czerwcu w następującym porządku: wtorek i piątek zaraz po zakończeniu mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 i poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek po zakończeniu mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00.( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).W środy kancelaria jest nieczynna.W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer: 505 820 600