OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 31.05.2020 r.

1. Od dzisiejszej niedzieli zniesiono limit uczestników nabożeństw z zachowaniem pozostałych przepisów. Zapraszamy parafian: starszych, młodzież i dzieci do uczestnictwa w Mszach św. i nabożeństwach. Zwracamy szczególną uwagę na dzieci przygotowujące się do I Komunii św., bo z małymi wyjątkami nie ma ani rodziców, ani dzieci. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Terminy następnego spotkania ustalę z młodzieżą.

 2. W poniedziałek 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. porannej z wyjątkiem I soboty miesiąca, wszystkich czwartków i niedziel. Wtedy po południu. W tym dniu przypada również Dzień Dziecka. Obejmijmy dzieci i młodzież naszą modlitwą.

3. Jutro święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Dawny II dzień Zielonych Świąt. Powracamy do zwykłego okresu liturgicznego.

4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.30.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Bóg zapłać za 2 ofiary złożone na potrzeby parafialne w kwocie 250 zł.

8. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i nasza gazetka parafialna „Róża św. Teresy”.

9. Bóg zapłać 14 osobom z ul. Gościnnej za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na sobotę zapraszamy do sprzątania kolejnych parafian z ul. Gościnnej od nr 46 do końca. Obie strony.

10. Kancelaria parafialna czynna będzie w miesiącu czerwcu w następującym porządku: wtorek i piątek zaraz po zakończeniu mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 i poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek po zakończeniu mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00.( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).W środy kancelaria jest nieczynna.W sprawach pilnych proszę dzwonić na numer: 505 820 600                

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisława Dryfik l. 77 z ul. Rzecznej i Zofię Ślusarczyk l. 74 z ul. Karpackiej. Wieczny odpoczynek…