OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 03.11.2019 r.

1. W imieniu Ks. Rektora Częstochowskiego Seminarium Duchownego, dziękujemy za ofiary złożone na cmentarzu na nasze Seminarium Duchowne. Złożono 592 zł.

2. Dzisiaj po Mszach św. będziemy zbierać do puszki ofiary na wsparcie dzieci na Kresach, a po Mszy św. godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

4. 11 listopada przeżywać będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W parafii uczynimy to już 8 listopada Mszą św. o godz. 8.00 odprawianą w intencji Ojczyzny dla Szkoły Podstawowej, na którą zapraszamy. Raz jeszcze modlić się będziemy w intencji Ojczyzny 10 listopada na Mszy św. o godz. 11.30.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Będziemy go wspierać modlitwą i ofiarami, które złożymy do puszki przy wyjściu z kościoła.

6. Dzieci, które uczestniczyły we wszystkich nabożeństwach różańcowych i oddały dziś podpisane wyklejanki będą miały w przyszłą niedzielę rozdane nagrody. Gdyby ktoś jeszcze nie oddał, to jeszcze można to zrobić do wtorku.

7. Bóg zapłać za ofiary chorym, których odwiedziliśmy wczoraj. Chorzy złożyli 600 zł. Dziękuję również za 4 ofiary indywidualne na potrzeby parafialne w kwocie 350 zł.

9. Przypominamy o opłaceniu grobów, których dwudziestoletnia dzierżawa dobiegła końca. Odsprzedaży pustego grobu i zmianę osoby dysponującej grobem można dokonać tylko i wyłącznie za wiedzą parafii.

10. Bóg zapłać 1 osobie z ul. Drzymały 3 za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 20 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały 5 i 6.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Sochę l. 69 z ul. Powstańców Warszawy. Wieczny odpoczynek…..

12. W tym tygodniu z racji Oktawy kancelaria parafialna będzie czynna dopiero po zakończeniu nabożeństwa, czyli około godz. 18.10 przez pół godziny. Rano jak zawsze.