OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 02.06.2019 r.

1. Dziś Święto Dziękczynienia. Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2. Od soboty rozpoczęliśmy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. porannej z wyjątkiem wszystkich czwartków i niedziel. Wtedy po południu. Odmawiamy również nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy parafian do udziału.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.30. Przypominamy dzieciom komunijnym, które już teraz chcą rozpocząć i tym, które odprawiają I piątki. Do chorych pojedziemy w umówionych godzinach.

4. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny oraz spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, do której jesteśmy zobowiązani. Przypominamy o tym obowiązku.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicowych za dar ołtarza w kwocie 1700 zł.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła 2 osobom z ostatniego odcinka ul. Leśnej i za ofiarę w kwocie 40 zł. Na sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ul. Chłopskiej.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Kazimierę Cer l. 85 z ul. Rydla. Wieczny odpoczynek…..

9. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa i po zakończeniu Mszy św. lub nabożeństwa popołudniowego, czyli około godz. 18.30 do 19.00.