OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA WIELKANOCY 26.05.2019 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Grupa młodsza. Na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci z klas czwartych.

2. W dniach 27- 29 maja obchodzimy dni modlitw o urodzaje i modlimy się za kraje głodujące.

3. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.

4. W dniach od 31 maja do 1 czerwca br. odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Program w kruchcie kościoła.

5. Od 1 czerwca rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. porannej z wyjątkiem I soboty miesiąca, wszystkich czwartków i niedziel. Wtedy po południu. W tym dniu przypada również Międzynarodowy Dzień Dziecka. Obejmijmy dzieci i młodzież naszą modlitwą. Ten dzień jest też I sobota miesiąca.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzień Dziękczynienia. Po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

7. Zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach majowych.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza w kwocie 1100 zł i dziękujemy za ofiarę złożoną na potrzeby parafialne w kwocie 100 zł.

10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. Na sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ostatniego odcinka ul. Leśnej.

11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Helenę Kocińską l. 93 z ul. Leśnej. Wieczny odpoczynek…..

12. Kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa i po zakończeniu Mszy św. lub nabożeństwa popołudniowego, czyli około godz. 18.30 do 19.00.