• Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 20/09/2020 – 27/09/2020

    Niedziela 20/09/2020 XXV Niedziela Zwykła

    + Stanisława Budzisz – greg. poza parafią
    08:00 + Krystynę Siarkowską w 3 r. śm.
    09:30 + Jana 45 r.śm., Józefę Dyndał.
    11:30


       Z okazji 10 rocznicy ślubu Karoliny i Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski , z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i o błogosławieństwo Boże dla nich i ich córeczki Małgosi oraz o dary Ducha Świętego na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego
    17:00











    + Mariannę 4 r.śm., Alojzego, Izabelę Kołaczyk
    + Irenę 8 r.śm., Stanisława Kott, Danutę Glińską, Zofię, Pawła Kromołowskich, Teodozję, Augusta Kott, Bronisława, Wiesławę Kluba
    + Edwarda Stawickiego od Wiesławy Stawickiej z rodz.
    + Andrzeja Krawczyka 20 r.śm. od siostry Henryki i brata Zbigniewa z rodzinami
    + Rajmunda Sobczyka od brata Dionizego z rodz.
    + Wandę Stachura od wnuczki Natalii z Oskarem
    + Mieczysławę Ciekot od mieszkańców ul. Lotosu
    + Zenonę Pakulską 1 r.śm. od dzieci z rodzinami
    + Halinę, Mariana Kołodziejczyk
    + Franciszka, Elżbietę, Józefa Szymańskich od Krystyny z rodziną
    + Walerię, Teofila Zych od córki Krystyny z rodziną

    Poniedziałek 21/09/2020 

    08:00 + Teresę Janczyk od chrześnicy Ani z rodz.
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Wtorek 22/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00 + Bartosza Michalskiego od rodz. Dryfik

    Środa 23/09/2020 

    08:00 + Ryszarda Bryłkę od Anny i Krzysztofa Żurków
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg. (ostatnia)

    Czwartek 24/09/2020 

    08:00 + Katarzynę Lis od koleżanek i kolegów z pracy brata Sławka
    18:00 + Leokadię Szymanek od córki Oli z rodziną

    Piątek 25/09/2020 

    08:00 + Bronisława Dryfik od chrześnicy Izabeli z rodz.
    18:00

       O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Teresy Wiklińskiej z racji 70 urodzin

    Sobota 26/09/2020 

    08:00 + Teresę Janczyk od Barbary Wulf z rodz.
    15:30    Ślubna: Sebastian Bajdur – Kamila Barabasz
    18:00 + Marię, Hilarego Pluta, Czesławę, Stefana Kosik od dzieci

    Niedziela 27/09/2020 XXVI Niedziela Zwykła

    08:00 + Michała, Stanisławę, Magdalenę, Janinę, Adama Ciuk
    09:30


    + Wacławę, Władysława Masiców – imieninowa, Bożenę, Stanisława, Teodorę, Mieczysława, Zbigniewa Urbańskich, Joannę Hahn, Stanisławę, Zygmunta Jonczyków, Genowefę Imiołczyk, Ignacego Musika.
    11:30



    1) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksa Mazurkiewicza z racji 10 urodzin – od rodz. Stryjewskich
    2) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Dawida Łyczko z racji 18 urodzin od rodziców i brata
    17:00









    + Wandę 12 r.śm., Pawła, Mieczysława, Pelagię Sobczyk
    + Edwarda Stawickiego od Grzegorza i Jerzego Cierpiałów z rodzinami
    + Urszulę Teresińską 15 r.śm.
    + Mariannę, Władysława Myślikowskich od rodz. Sobczyków
    + Wandę Stachura od wnuka Mateusza z żoną Patrycją
    + Dariusza Boreckiego od uczest. pog.
    + Mieczysławę Ciekot od mieszkańców ul. Przyjemnej
    + Zygmunta Pytlas r.śm. od dzieci
    + Łucję 40 r.śm., Jana, Stanisławę Zębik, Emila Cierpiała
    + Grażynę Rutkowską od sąsiadów Kwasków
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 13/09/2020 – 20/09/2020

    Niedziela 13/09/2020 XXIV Niedziela Zwykła

    08:00
    + Kazimierę 14 r.śm., Józefa Cupków, Henryka, Wojciecha Szymanków, Paulinę Brondel
    09:30 + Stanisława Budzisz – greg.
    11:30


     1) O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie dla Piotra Kluby z racji roczku od chrzestnej Pauliny
     2) O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla Jadwigi i Mariana Fijałkowskich z racji 45 r. ślubu.
    17:00










    + Krystynę Wawrzyńczak 13 r.śm.
    + Mirosława Nalewajkę 3 r.śm.
    + Bronisława Dryfik od sąsiadów Gołębiowskich
    + Edwarda Stawickiego od Hieronima Stawickiego z rodz.
    + Wandę Herlik w 1 rocznicę śmierci od córki Ewy z rodz.
    + Wandę Herlik od brata Hieronima z rodz.
    + Wandę Herlik od syna Roberta i Agnieszki
    + Wandę Herlik od męża Stanisława
    + Rajmunda Sobczyka od brata Zdzisława z rodz.
    + Krystynę Pytlas 1 r.śm. od dzieci
    + Wiesława Fraszczyka od Heleny Kowal z rodz. i Wiesławy Szymczyk z rodz.

    Poniedziałek 14/09/2020 

    08:00
    + Weronikę w r. śm., Mariannę, Reginę, Bogumiłę, Bolesława, Grzegorza Elżbietę Gędek, Jana, Teofila, Helenę Szwed
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Wtorek 15/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00 + Mariannę, Czesława Rospondków – rocznicowa

    Środa 16/09/2020 

    08:00 + Jolantę Polaczkiewicz od Zakładu Pogrzebowego „OAZA”
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Czwartek 17/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00 + Teresę Janczyk od rodz. Skórzyńskich i Siniaków

    Piątek 18/09/2020 

    08:00 + Kazimierę Tomżyńską od Agnieszki i Krzysztofa Gorzelak
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Sobota 19/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00

    + Henryka Kowalskiego w 5 r.śm. i zmarłych z rodziny Kowalskich, Pałęgów, Krotlów, Mielczarków i Ryszarda Kukułę

    Niedziela 20/09/2020 XXV Niedziela Zwykła

      08:00

    + Stanisława Budzisz – greg.- poza parafią  + Krystynę Siarkowską w 3 r. śm.
    09:30 + Jana 45 r.śm., Józefę Dyndał.
    11:30


        Z okazji 10 rocznicy ślubu Karoliny i Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, oraz o błogosławieństwo Boże dla nich i ich córeczki Małgosi i o dary Ducha Świętego na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego 
    17:00











    + Mariannę 4 r.śm., Alojzego, Izabelę Kołaczyk
    + Irenę 8 r.śm., Stanisława Kott, Danutę Glińską, Zofię, Pawła Kromołowskich, Teodozję, Augusta Kott, Bronisława, Wiesławę Kluba
    + Edwarda Stawickiego od Wiesławy Stawickiej z rodz.
    + Andrzeja Krawczyka 20 r.śm. od siostry Henryki i brata Zbigniewa z rodzinami
    + Rajmunda Sobczyka od brata Dionizego z rodz.
    + Wandę Stachura od wnuczki Natalii z Oskarem
    + Mieczysławę Ciekot od mieszkańców ul. Lotosu
    + Zenonę Pakulską 1 r.śm. od dzieci z rodzinami
    + Halinę, Mariana Kołodziejczyk
    + Franciszka Elżbietę Józefa Szymańskich od Krystyny z rodziną
    + Walerię Teofila Zych od córki Krystyny z rodziną
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 30/08/2020 – 06/09/2020

    Niedziela 30/08/2020 XXII Niedziela Zwykła

    08:00

    1) + Krystynę Wawrzyńczak, Jana, Józefę Koniecznych, Mariana Kowala od Heleny Kowal z rodz.
    2) + Stanisława Budzisz – greg.
    09:30 + Barbarę 20 r.śm., Janinę, Ludwika Jachimczyk
    11:30


    1) O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla Danuty i Piotra Stryjewskich z racji 35 r. ślubu
    2) Dziękczynna za otrzymane łaski

    Poniedziałek 31/08/2020 

    08:00 + Teresę Janczyk od członkiń Żywego Różańca
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Wtorek 01/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.  
    18:00 + Bronisławę, Józefa, Alojzego, Łukasza Janczyków

    Środa 02/09/2020 

    08:00 + Bartosza Michalskiego od Zakładu Pogrzebowego „OAZA”
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Czwartek 03/09/2020 

    08:00 + Jana Dryfika 23 r.śm., Józefę, Tomasza Dryfik
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Piątek 04/09/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00 + Władysławę, Feliksa Kolmasiaków od wnuczek Anny i Doroty

    Sobota 05/09/2020 

    08:00 + Jolantę Polaczkiewicz od rodziny, przyjaciół, koleżanek, kolegów i znajomych
    15:30    Ślubna: Ewelina Mastalerz – Łukasz Rabenda
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Niedziela 06/09/2020 XXIII Niedziela Zwykła

    08:00

    1) + Tomasza w 29 r.śm., Mariannę, Helenę, Jana Starczewskich
    2) + Alfredę Pijet 6 r.śm. od wnuczki z rodz.
    09:30



    1) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Karola z racji 18 ur. od rodziców
    2) O bł. Boże, łaski, zdrowie i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla naszych pielgrzymów na Jasną Górę z 26 sierpnia
    11:30   I Komunia św.
    17:00







    1) + Zbigniewa Tomaszewskiego 1 r. śm.
    + Bronisława Dryfik od Ireny Grabowskiej z rodz.
    + Edwarda Stawickiego od Leokadii Flak z rodz.
    + Stanisławę Palacz od wnuczka Sławomira z rodz.
    + Rajmunda Sobczyka od brata Pawła z rodz.
    + Wandę Stachura od syna Witolda z rodz.
    + Dariusza Boreckiego od sąsiadów
    2) + Stanisława Budzisz – greg.
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 23/08/2020 – 30/08/2020

    Niedziela 23/08/2020 XXI Niedziela Zwykła

    08:00 + Władysława Bożek i zm. z rodz.
    09:30 + Walerię r.śm., Zygmunta, Sabinę, Stefanię Imiołczyk
    11:30



    1) O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla Anny i Tomasza z racji 15 r. ślubu.
    2) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Pauli i Michała z racji 34 urodzin

    Poniedziałek 24/08/2020 

    18:00 + Mariannę, Czesława Rospondków – imieninowa

    Wtorek 25/08/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Środa 26/08/2020 Ur. NMP Częstochowskiej

    08:00 + Teresę Janczyk od rodz. Szymanków
    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Czwartek 27/08/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Piątek 28/08/2020 

    18:00 + Stanisława Budzisz – greg.

    Sobota 29/08/2020 

    08:00 + Stanisława Budzisz – greg.
    18:00







    + Ryszarda Bryłkę od siostry Danuty z rodz.
    + Ryszarda Bryłkę od siostry Haliny z rodz.
    + Andrzeja Brącel od Renaty z rodz. i Dariusza Brącel
    + Danutę Urbanek od mieszkańców ul. Żywopłotowej 28
    + Halinę Mazur od sąsiadów z bloku ul. Czajkowskiego 2
    + Szczepana Pabiasza od rodz. Blukacz ze Słowika
    + Henrykę Ściebior 8 r.śm. od męża
    + Wandę Stachura od syna Andrzeja z rodz.

    Niedziela 30/08/2020 XXII Niedziela Zwykła

    08:00

    1) + Krystynę Wawrzyńczak, Jana, Józefę Koniecznych, Mariana Kowala od Heleny Kowal z rodz.
    2) + Stanisława Budzisz – greg.
    09:30 + Barbarę Jachimczyk 20 r.śm.
    11:30

       O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla Danuty i Piotra Stryjewskich z racji 35 r. ślubu.

    INTENCJE MSZY ŚW. 06/09/2020 po zmianie

    Niedziela 06/09/2020 XXIII Niedziela Zwykła

    08:00

    1) + Tomasza w 29 r.śm., Mariannę, Helenę, Jana Starczewskich
    2) + Alfredę Pijet 6 r.śm. od wnuczki z rodz.
    09:30



    1) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Aleksandry Bejm w 80 rocznicę ur.
    2) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Karola z racji 18 urodzin od rodziców
    11:30   I Komunia św.
    17:00






    1) + Zbigniewa Tomaszewskiego 1 r. śm.
        + Bronisława Dryfik od Ireny Grabowskiej z rodz.
        + Edwarda Stawickiego od Leokadii Flak z rodz.
        + Stanisławę Palacz od wnuczka Sławomira z rodz.
        + Rajmunda Sobczyka od brata Pawła z rodz.
        + Wandę Stachura od syna Witolda z rodz.
    2) + Stanisława Budzisz – greg.
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 16/08/2020 – 23/08/2020

    Niedziela 16/08/2020 XX Niedziela Zwykła

    08:00 + Jana 11 r.śm., Teresę Szczerbiak
    09:30


    + Joannę Hanh – imieninowa, Bożenę, Stanisława, Teodorę, Mieczysława, Zbigniewa Urbańskich, Stanisławę, Zygmunta Jonczyków, Wacławę, Władysława Masiców, Ignacego Musika, Genowefę Imiołczyk od Joanny i Agnieszki z rodzinami.
    11:30

       O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Michała Budzowskiego z racji 18 urodzin od mamy, brata Dawida i babci

    Poniedziałek 17/08/2020 

    18:00 + Janinę Pydzik 1 r.śm. od córki Lidii z rodz.

    Wtorek 18/08/2020 

    08:00 + Teresę Szczerbiak od Zakładu Pogrzebowego „OAZA”

    Środa 19/08/2020 

    18:00 + Kazimierza Pijet od swatki Lucyny z córką Dorotą i Andrzejem

    Czwartek 20/08/2020 

    08:00 + Teresę Janczyk od rodz. Hereźniaków

    Piątek 21/08/2020 

    18:00    O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Weroniki z racji 10 urodzin

    Sobota 22/08/2020 

    18:00





    + Honoratę Kromołowską od Kazimiery Kukuła z rodz. i Oli Sławik z rodz.
    + Elżbietę Gędek od Stanisława Gędek z rodz.
    + Andrzeja Brącel od bliższych i dalszych sąsiadów
    + Bożenę Musiał od córki Kamili i syna Pawła z rodz.
    + Stanisławę Palacz od chrześnicy Bogusławy
    + Halinę Mazur od uczest. pog.

    Niedziela 23/08/2020 XXI Niedziela Zwykła

    08:00 + Władysława Bożek i zm. z rodz.
    09:30 + Walerię r.śm., Zygmunta, Sabinę, Stefanię Imiołczyk
    11:30



    1) O bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla Anny i Tomasza z racji 15 r. ślubu.
    2) O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Pauli i Michała z racji 34 urodzin
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 09/08/2020 – 16/08/2020

    Niedziela 09/08/2020 XIX Niedziela Zwykła

    08:00

    + Mariannę 13 r.śm., Weronikę, Reginę, Bolesława, Grzegorza Gędek, Jana, Teofila, Helenę Szwed, Elżbietę Gędek
    09:30 + Wiesława Goliniewskiego 1 r.śm. od żony Haliny i syna Bartłomieja
    11:30    Za parafian

    Poniedziałek 10/08/2020 

    18:00 + Krystynę Kwietniowską 23 r.śm. od syna Gabriela

    Wtorek 11/08/2020 

    08:00 + Włodzimierza Czerwik 14 r.śm. i zm. z rodz. Czerwik od synów z rodzinami.

    Środa 12/08/2020 

    18:00 + Łukasza r.śm., Alojzego Janczyków

    Czwartek 13/08/2020 

    08:00 + Irenę 8 r.śm., Stefana, Stefanię, Urszulkę Jagielskich

    Piątek 14/08/2020 

    18:00

    + Teofila 43 r.śm., Jana, Elżbietę Leszczyńskich, Petronelę, Feliksa Gajowczyków i zm. z rodz. Leszczyńskich i Gajowczyków

    Sobota 15/08/2020 Uroczystość Wniebowzięcia NMP

    08:00 + Jana Miklisa 16 r.śm., Antoninę, Karola Chęciów
    09:30 + Józefa Ciurę 13 r.śm.
    11:30    Za parafian
    15:00    Ślubna: Renata Borczyk – Tomasz Sztrobel
    18:00





    + Piotra, Apolonię Chęciów, Stanisława, Mariannę Przepióra
    + Honoratę Kromołowską od Ireny Jureczko z rodz.
    + Andrzeja Brącel od rodz. Lesiaków
    + Danutę Urbanek od uczest. pog.
    + Stanisławę Palacz od uczest. pog.
    + Alicję 3 r.śm., Longina 2 r.śm. Kleć od dzieci

    Niedziela 16/08/2020 XX Niedziela Zwykła

    08:00 + Jana 11 r.śm., Teresę Szczerbiak
    09:30


    + Joannę Hanh – imieninowa, Bożenę, Stanisława, Teodorę, Mieczysława, Zbigniewa Urbańskich, Stanisławę, Zygmunta Jonczyków, Wacławę, Władysława Masiców, Ignacego Musika, Genowefę Imiołczyk od Joanny i Agnieszki z rodzinami.
    11:30

       O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Michała Budzowskiego z racji 18 urodzin od mamy i brata Dawida
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 02/08/2020 – 09/08/2020

    Niedziela 02/08/2020 XVIII Niedziela Zwykła

    08:00 + Eugeniusza Zawadę 43 r.śm.
    09:30 + Henryka 19 r.śm. , Lucję Leśniczek
    11:30    Za parafian

    Poniedziałek 03/08/2020 

    18:00 + Teresę Szczerbiak od Bożeny Leśniczek

    Wtorek 04/08/2020 

    08:00 + Teresę Janczyk od rodz. Juszczyków i Bednarka

    Środa 05/08/2020 

    18:00 + Józefa Skalika 60 r.śm. od córki Marii

    Czwartek 06/08/2020  Święto Przemienienia Pańskiego

    08:00 + Floriana Kłósek od rodz. Gralińskich
    18:00 + Krzysztofa Langier od córki Olgi z mężem i dziećmi

    Piątek 07/08/2020 

    08:00 + Teresę Szczerbiak od Teresy i Jerzego Cierpiał
    18:00 + Mariannę, Franciszka, Stanisława, Andrzeja Szymanków

    Sobota 08/08/2020 

    18:00





    + Wacława 10 r.śm., Piotra Grzybowskich, Leona, Karolinę Kuban, Piotra, Mariannę Pawlica
    + Bogdana Brącel 5 r.śm.
    + Honoratę Kromołowską od rodz. Budzisz
    + Jarosława, Helenę, Stanisława Bojarskich
    + Andrzeja Brącel od bliższych i dalszych sąsiadów
    + Szczepana Pabiasza od uczest. pog.

    Niedziela 09/08/2020 XIX Niedziela Zwykła

    08:00

    + Mariannę 13 r.śm., Weronikę, Reginę, Bogumiłę, Bolesława, Grzegorza Gędek, Jana, Teofila, Helenę Szwed, Elżbietę Gędek
    09:30 + Wiesława Goliniewskiego 1 r.śm. od żony Haliny i syna Bartłomieja
    11:30    Za parafian
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 26/07/2020 – 02/08/2020

    Niedziela 26/07/2020 XVII Niedziela Zwykła

    08:00 + Annę Mikołajczyk 4 r.śm. i imieninowa
    09:30    O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Anny Gruca
    11:30    W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin

    Poniedziałek 27/07/2020 

    18:00 + Marianny 33 r. śm., Jerzego Dzianok

    Wtorek 28/07/2020 

    08:00 + Teresę Szczerbiak od Marii Morawiec koleżanki z pracy

    Środa 29/07/2020 

    18:00 + Genowefę Pierzyna od sąsiadów z ul. Rydla 7

    Czwartek 30/07/2020 

    08:00 + Teresę Wróbel od Teresy Grzybowskiej z dziećmi

    Piątek 31/07/2020 

    18:00 + Alicji Skalik 3 r.śm

    Sobota 01/08/2020 

    08:00 + Kazimierza r.śm., Weronikę Szymko i zmarłych z rodziny Szymko i Dziewiatowskich
    18:00




    + Małgorzatę Mazur od siostry Elżbiety z dziećmi
    + Zofię Rudecką od rodz. Klimasów
    + Honoratę Kromołowską od Lidii, Zbigniewa Biernackich i Danuty, Zbigniewa Mercików
    + Andrzeja Brącel od uczest. pog.
    + Franciszkę Cisowską od koleżanek córki Grażyny

    Niedziela 02/08/2020 XVIII Niedziela Zwykła

    08:00 + Eugeniusza Zawadę 43 r.śm.
    09:30 + Henryka 19 r.śm., Lucję Leśniczek
    11:30    Za parafian
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 19/07/2020 – 26/07/2020

    Niedziela 19/07/2020 XVI Niedziela Zwykła

    08:00 + Mariannę – imieninowa, Tomasza, Helenę, Jana, Weronikę, Ignacego Starczewskich
    09:30 + Henryka, Stanisława, Stanisławę, Remigiusza Korbelów, Teofila, Janinę Kamińskich
    11:30    Za parafian

    Poniedziałek 20/07/2020 

    18:00 + Teresę Wróbel od Wojtka Wołczyk z rodz.

    Wtorek 21/07/2020 

    08:00 + Teresę Szczerbiak od Stanisława i Izabeli Olesiak

    Środa 22/07/2020 

    18:00 + Czesława Kocika – imieninowa od żony Marii

    Czwartek 23/07/2020 

    08:00 + Roberta Srokę od Zakładu Pogrzebowego „OAZA”

    Piątek 24/07/2020 

    18:00

    1) + Floriana Kłósek od syna Mariusza z rodz.
    2) + Teresę Janczyk od rodz. Martelów i Sobczyków

    Sobota 25/07/2020 

    18:00







    + Pelagię Wojciechowską 4 r.śm. od córki Barbary z rodz.
    + Agatę, Józefa, Józefa Wawrzos, Władysława, Bolesława, Feliksa Wiklak, Stanisława Mrowca
    + Alfreda Wiora 21 r.śm. od syna z rodz.
    + Krystynę Leśniczek od męża
    + Teresę Socińską od uczest. pog.
    + Krzysztofa Langier – imieninowa , Kazimierę Mariana Kazimierza Majchrzaków
    + Franciszkę Stanisława Cisowskich od córki Grażyny z mężem

    Niedziela 26/07/2020 XVII Niedziela Zwykła

    08:00 + Annę Mikołajczyk 4 r.śm. i imieninowa
    09:30    O bł. Boże, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej dla Anny Gruca
    11:30    W intencji Ks. Proboszcza z racji imienin
  • Intencje mszalne
  • INTENCJE MSZY ŚW. 12/07/2020 – 19/07/2020

    Niedziela 12/07/2020 XV Niedziela Zwykła

    08:00 + Sławomira 11 r.śm., Mieczysława 8 r.śm. Klimczaków, Wiktorię Stachura od najbliższej rodziny
    09:30 + Stanisława Urbańskiego 19 r.śm. od córki Joanny z rodz. i wnuczki Agnieszki z rodz.
    11:30




       Dziękczynna i o bł. Boże, potrzebne łaski i zdrowie na dalsze lata życia małżeńskiego i rodzinnego dla:
    Małgorzaty i Stanisława Kielusiak w 29 r. ślubu ,
    Anny i Marcina Zawadów w 25 r. ślubu
    Katarzyny i Rafała Cymerów w 11 r. ślubu

    Poniedziałek 13/07/2020 

    18:00 + Henryka Gudaj – imieninowa

    Wtorek 14/07/2020 

    08:00 + Teresę Szczerbiak od Mariana Kaloty z rodz.

    Środa 15/07/2020 

    18:00

    + Monikę, Józefa, Bogusława, Jacka, Michalinę, Jana Gruca, Antoninę, Jana Gajda, Monikę, Lesława Cuglewskich

    Czwartek 16/07/2020 

    08:00 + Henryka Kożuch

    Piątek 17/07/2020 

    18:00 + Martę, Pawła Wiewiórka od dzieci i wnuków

    Sobota 18/07/2020 

    18:00



    + Jerzego, Helenę, Stanisława Eljasińskich, Anastazję, Pawła Dziubczyków, Mariannę, Kazimierza Gajczyk oraz zmarłych z rodziny Eljasińskich, Dziubczyków, Jamrozińskich, Rejmanów
    + Honoratę Kromołowską od rodz. Kubanów
    + Teresę Socińską od Andrzeja Grucy z rodz.

    Niedziela 19/07/2020 XVI Niedziela Zwykła

    08:00 + Mariannę – imieninowa, Tomasza, Helenę, Jana, Weronikę, Ignacego Starczewskich
    09:30 + Henryka, Stanisława, Stanisławę, Remigiusza Korbelów, Teofila, Janinę Kamińskich
    11:30    Za parafian