• Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19.09.2021 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

  2. Od poniedziałku rozpoczynamy przyjmowanie intencji mszalnych na przyszły rok.

  3.  We wtorek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

  4.  W przyszłą niedzielę na Mszach św. dopołudniowych p. Agnieszka Bugała, nasza była parafianka, będzie nam ukazywać postać bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i promować swoją książkę Jemu poświęconą. Książkę będzie można nabyć po Mszach św. przy wyjściu z kościoła w cenie 30 zł. Zapraszamy.  Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. Jeśli to możliwe zapraszamy oboje rodziców.

  5. Odpust parafialny św. Teresy od Dzieciątka Jezus planowany jest na

  3 października. Suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.

  6. Bóg zapłać ofiarę na potrzeby parafialne w kwocie 50 zł.

  7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  8. Bóg zapłać 4 osobom z ul. Drzymały 10 za sprzątanie kościoła i jednej osobie za ofiarę w kwocie 50 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Wopistów – bloki 1, 2, 3 i 4.

  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Szczechla  l. 60, byłego parafianina. Wieczny odpoczynek…

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021 r.

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy XI Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci i młodzież i wychowawców. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i pierwszych średnich.

  2. W poniedziałek nabożeństwo fatimskie o godz. 17.30 a po nim Msza św.

  3. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

  4. W piątek o godz. 8.00 Msza św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

  5. W sobotę przypada doroczne święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci szkolne i młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Obecność obowiązkowa. Msza św. będzie poprzedzona spowiedzią od godz. 17.30. Zapraszamy do skorzystania.

  6. Przyszłą niedziela jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Niedzieli z racji 19 dnia miesiąca patronuje św. Józef. Taca z tej niedzieli jest tacą inwestycyjną. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas szóstych i siódmych.

  7. Przypominamy rodzicom i młodzieży o obowiązku uczestnictwa w katechezie szkolnej. Uczniowie, którzy zrezygnują z katechizacji muszą się liczyć z konsekwencjami. Po przerwie nie mogą przystąpić do kolejnych sakramentów, nie mogą też zostać rodzicami chrzestnymi, mimo bierzmowania. Wszyscy uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy chcą otrzymać zaświadczenie, że mogą być chrzestnymi przychodzą do kancelarii z zaświadczeniem o uczestnictwie w katechezie szkolnej.

  8. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na pomoc Afgańczykom w kwocie 480,50 zł i za 2 ofiary indywidualne po 100 zł.

  9. Po Mszy św. będzie do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i  „Moje Pismo Tęcza”.

  10. Nikt z ul. Drzymały 5 i 6 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały bloki 8 i 10.

  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysławę Żurek l. 91 z ul. Wopistów. Wieczny odpoczynek …

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 05.09.2021 r.

  1. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Z tej racji po Mszach św. będą zbierane ofiary na ten cel. Na Mszy św. o godz. 9.30 poświęcimy pierwszoklasistom tornistry i przybory szkolne, apo tej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu Msza św. za zmarłych o godz. 17.00.

  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Msze św. dla dzieci i młodzieży o godz. 9.30. Prośba, by dzieci i młodzież przychodziły na tę Mszę św., ponieważ jest ona dedykowana dla nich. Dzieci z klas I, II, IV i V będą miały rozdawane kontrolki, klasy III będą miały będą miały indeksy, a klasy od VI – VIII część już ma, część dostanie indeksy przed bierzmowaniem.

  3. W środę święto Narodzenia NMP – Matki BożejSiewnej. Poświęcenie ziarna do siewu, jeśli będzie taka potrzeba.

  4. W czwartek przypada 15 rocz. sakry biskupiej naszego Arcybiskupa Wacława Depo. Polecajmy Bogu Jego osobę w naszych modlitwach.

  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych i pierwszych średnich. Osoby, które chcą być bierzmowane muszą pamiętać o obowiązkach jakie trzeba wypełnić.

  6. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła w kwocie 100 zł i p. Waldemarowi Krupińskiemu za naprawienie figury Chrystusa na krzyżu przed kościołem.

  7. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „Moje Pismo Tęcza”.

  8. Bóg zapłać 2 osobom za sprzątanie kościoła. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały 5 i 6.

  9. Kancelaria parafialna czynna:

  wtorek i piątek

  zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30

  poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

  po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

  W środy kancelaria będzie nieczynna.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021 r.

  1. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00. Od obecnego tygodnia wieczorna Msza św. sobotnia będzie miała charakter dnia powszedniego.

  2. Kończy się wakacyjna przerwa, a od środy rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny, dlatego chcemy przede wszystkim podziękować Panu Bogu za czas wakacji i prosić Go o błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Św., oraz potrzebne łaski na nowy rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę o godz. 8.00. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, opiekunów i Grono Pedagogiczne.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W  piątek spowiedź rano przed Mszą św., a po południu (szczególnie dla dzieci i młodzieży rozpoczynających rok szkolny i odprawiających pierwsze piątki miesiąca) od godz. 17.00. Do zgłoszonych chorych pojedziemy od godz. 9.30.

  4. W niedzielę 5 września w Kościele w Polsce będzie obchodzony „Dzień Solidarności z Afgańczykami”. Z apelem o modlitwę i pomoc materialną dla Afgańczyków zwrócił się przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki. Z tej racji po Mszach św. będą zbierane ofiary na ten cel. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. dla dzieci i młodzieży o godz. 9.30 poświęcimy pierwszoklasistom tornistry i przybory szkolne, apo tej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu Msza św. za zmarłych o godz. 17.00.

  5. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  6. Bóg zapłać 8 osobom z ul. Drzymały 1 za posprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 80 zł. Nie czytamy nazwisk zgodnie z życzeniem. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały 3 i 4.

  7. Kancelaria parafialna czynna będzie od poniedziałku w następującym porządku:

  wtorek i piątek zaraz po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30

  poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych).

  W środy kancelaria będzie nieczynna.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.08.2021 r.

  1. W poniedziałek, nasza parafia ma wyznaczony termin uczestnictwa w  Nowennie na Jasnej Górze o godz. 18.30. Bardzo serdecznie prosimy parafian o udział w Nowennie. Dojazd we własnym zakresie.

  2. W wigilię uroczystości NMP Częstochowskiej 25 sierpnia Ks. Abp. zaprasza na uroczyste nieszpory do Bazyliki Archikatedralnej na godz. 17.15, a po nich na procesję maryjną z Katedry na Jasną Górę. Msza św. przed Szczytem Jasnogórskim zakończy wigilijne nabożeństwo.

  3. W czwartek 26 sierpnia przeżywać będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej patronki naszej archidiecezji. Ten dzień jest dniem odpustu w całej naszej archidiecezji. Tradycyjnie w tym dniu o godz. 7.45 wyruszy nasza piesza pielgrzymka parafialna na Jasną Górę. Osoby, które się zapisały na pielgrzymkę i te, które mają zamiar się dopisać, prosimy o podanie nr pesel, bo jest konieczny do ubezpieczenia.

  Msze św. w parafii w tym dniu, o godz. 8.00 i 18.00.

  Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną w minioną niedzielę w kwocie: 2284,30 zł.

  5. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  6. Duszpasterstwo „Betel” zaprasza osoby niepełnosprawne na pielgrzymkę na Jasną Górę 28 sierpnia br. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.

  7. Nikt z ul. Czajkowskiego 4 i 6 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Kościół posprzątały p. Anna Dryfik, która stroiła kościół na ślub i pewna osoba. Bóg zapłać.  Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Drzymały bloki 1 i 2.

  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lidię Wesołowską l. 74 z Jastrzębia Zdrój, śp. Wandę Kołaczyk l. 68 z ul. Wopistów, śp. Wandę Poks l. 88 z ul. Lakowej, śp. Ryszarda Marchewkę l. 63 z poza parafii i śp. Stanisława Kąsiel l. 70 z ul. Drzymały. Wieczny odpoczynek ……

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP 15.08.2021 R.

  1. Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną.

  2. Od 17 sierpnia rozpoczyna się na Jasnej Górze Nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Nasza parafia ma wyznaczony termin uczestnictwa na 23 sierpnia o godz. 18.30.

  3. W czwartek oprócz naszej patronki św. Tereski wspominamy również św. Józefa z racji 19 dnia miesiąca w roku jemu poświeconym.

  4. W piątek Msza św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą powierzyć w tej modlitwie Jezusowi Miłosiernemu swoje intencje.

  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiarę indywidualną w kwocie 100 zł.

  6. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  7. Bóg zapłać 3 osobom za sprzątanie kościoła i za ofiarę w kwocie 40 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego 4 i 6.

  8. Od dzisiaj rozpoczynamy zapisy chętnych na naszą pieszą pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę.

  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Adama Adamus l. 53 z ul. Wopistów. Wieczny odpoczynek ……

  ——————————————————————————————-

  W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. są odprawiane w następującym porządku:

  poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

  wtorek i czwartek o godz. 8.00.

  Mogą zdarzyć się dodatkowe msze św. Będziemy je zapowiadać.                                       

  W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku: 

  Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

  wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08.2021r.

  1. Nabożeństwo fatimskie w piątek o godz. 17.30. po nim Msza św. Zapraszam.

  2. Bóg zapłać za ofiary składane w minioną niedzielę na rzecz poszkodowanych wskutek nawałnic i powodzi. Złożono 531 zł. Dziękuję również za ofiary chorym, których odwiedziliśmy w I piątek.

   3. W niedzielę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.30. Poświęcenie ziół i kwiatów na wszystkich Mszach św. W tą niedzielę wypada również taca inwestycyjna.

  4. Po Mszy św. będzie do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.  

  5. Nikt z ul. Czajkowskiego 1 i 2 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego bloki 4 i 6.

  6. Zbliża się termin naszej parafialnej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę – tj. 26 sierpnia. Zachęcamy do uczestnictwa. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

  7. Sąsiednia parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 23 -30.11.2021 r. Cena 3490 zł/os. Zainteresowanych proszę o kontakt i wtedy udostępnię szczegółowy program. Plakat w gablotce.

  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Banasik l. 88 z ul. Lotosu i śp. Klaudiusza Dudek l. 81 z ul. Leśnej. Wieczny odpoczynek …

  ———————————————————————————

  W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. są odprawiane w następującym porządku:

  poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

  wtorek i czwartek o godz. 8.00.

  Mogą zdarzyć się dodatkowe msze św. Będziemy je zapowiadać.                                       W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku: 

  Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

  wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08.2021 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pamiętali o moich imieninach.  Dziękuję za modlitwy, życzenia – w różnej formie, kwiaty i za wszelkie dobro, którego doświadczam.

  2. Dziś po Mszach św., zgodnie z zapowiedzią, zbiórka na rzecz poszkodowanych wskutek nawałnic i powodzi, a po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

  3. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Zapraszam.

  4. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. w piątek i sobotę o godz. 8.00 i o godz. 18.00. Spowiedź przed Mszą św. poranną i od godz. 17.30.Do chorych pojedziemy na życzenie zainteresowanych.

  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na pojazdy dla misjonarzy podczas poświęcenia pojazdów. Złożono 1952 zł. i za ofiarę indywidualną w kwocie 500 zł.

  6. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła 2 osobom z ul. Rydla 9 i za ofiarę w kwocie 40 zł. Na sobotę do sprzątania kościoła zapraszamy mieszkańców ul. Czajkowskiego bloki 1 i 2.

  8. Sąsiednia parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 23 -30.11.2021 r. Cena 3490 zł/os. Zainteresowanych proszę o kontakt i wtedy udostępnię szczegółowy program. Plakat w gablotce.

  ___________________________________________________________________

  W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. są odprawiane w następującym porządku:

  poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

  wtorek i czwartek o godz. 8.00.

  Mogą zdarzyć się dodatkowe Msze św. Będziemy je zapowiadać.                                       W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku: 

  Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

  wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.07.2021 r.

  1. Dziś po Mszach św. poświęcenie pojazdów i zbiórka na pojazdy dla misjonarzy. Każdy z kierowców w czasie poświęcenia swojego pojazdu stoi przy nim i wtedy otrzyma pamiątkę ze św. Krzysztofem i może złożyć ofiarę. Dziś również Ksiądz Arcybiskup Wacław DEPO, Metropolita Częstochowski, zaprasza do wspólnej modlitwy za poszkodowanych i zmarłych wskutek powodzi oraz do ofiarności, która jest wyrazem braterskiej solidarności i miłości.Ofiary na ten cel złożymy w przyszłą niedzielę po Mszach św.

  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2312 zł. Dziękuję również pewnej rodzinie za ofiarę indywidualną w kwocie 200 zł.

  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30. zmiana tajemnic różańcowych.

  4. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela” i „ Moje Pismo Tęcza”.

  5. Nikt z ul. Rydla 6 i 7 nie przyszedł do sprzątania kościoła. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 8, 9 i 11.

  W wakacje nie ma Mszy św. niedzielnej popołudniowej, ale Msza św. w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną. W dni powszednie Msze św. odprawiane są w następującym porządku:

  poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

  wtorek i czwartek o godz. 8.00.

  Mogą zdarzyć się dodatkowe msze św. Będziemy je zapowiadać.                                          

  W  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku  ( z wyjątkiem środy oraz świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku: 

  Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

  wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00.

 • Ogłoszenia bieżące
 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.06.2021 r.

  1. Od dnia dzisiejszego został zwiększony limit uczestników nabożeństw do 75% zajętych miejsc. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Pozostałe wymogi sanitarne nadal obowiązują.

  2. Od 1 lipca Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w następującym porządku:

  poniedziałek, środa, piątek, sobota o godz. 18.00

  wtorek i czwartek o godz. 8.00.

  Tak będzie do ostatniego dnia sierpnia. W soboty o godz. 18.00 w czasie wakacji będą odprawiane Msze św. z formularza niedzielnego. Będą to Msze św. zbiorowe za zmarłych. Od najbliższej niedzieli nie będzie Mszy św. niedzielnej popołudniowej.

  3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, kancelaria będzie nieczynna, a w sobotę święto św. Tomasza Apostoła.

  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek rano i od godz. 17.15. Do chorych pojedziemy na prośbę zainteresowanych.

  5. W I piątek i I sobotę będą też Msze św. o godz. 8.00.

  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

  7. Ponieważ rozpoczął się czas wakacji, pamiętajmy, że wtedy przeważnie jest jeden ksiądz, stąd spowiedź jest możliwa tylko przed Mszą św. w dni powszednie. W niedzielę nie będzie takiej możliwości.

  8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną. Złożono 2528,50 zł.

  9. Jest do nabycia tygodnik katolicki „Niedziela”.

  10. Nikt z ul. Żywopłotowej, Mirtowej i Ozonowej nie przyszedł do sprzątania kościoła. Dziękuję Ks. Tadeuszowi za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Na sobotę do sprzątania zapraszamy mieszkańców ul. Rydla 1- prosimy nie kupować kwiatów.

  11. Informujemy, że w  lipcu i sierpniu  kancelaria parafialna czynna będzie w następującym porządku:

  ( z wyjątkiem świąt kościelnych i państwowych) w następującym porządku: 

  Poniedziałek, piątek po zakończeniu Mszy św. popołudniowej lub nabożeństwa, czyli około godz. 18.30 do 19.00. a we

  wtorek i czwartek po zakończeniu Mszy św. porannej lub nabożeństwa, czyli około godz. 8.30 do 9.00. W środy kancelaria będzie nieczynna.

  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Pęczek l. 83 z ul. Czajkowskiego, śp. Cecylię Strózik l. 74 z Placu Walecznych, śp. Stefanię Zadworną l. 77 z ul. Orkana i śp. Mieczysława Madej l. 90 z ul. Rydla.  Wieczny odpoczynek …